Мета семінару — дослідити процес написання есе з коротким описом мети вступу до західного університету. Обговорюються питання структури, змісту та мови, з тим щоб майбутні студенти могли скласти конурентноспроможне та змістовне подання.

Семінар проводить Крістін Нуджент, стипендіат програми English Language Fellow. Крістін закінчила Університет Нотр-Дам зі ступенем бакалавра з романських мов, а також отримала ступінь магістра у Джорджтаунському університеті в галузі прикладної лінгвістики. Як стипендіат програми English Language Fellow, вона працювала із студентами та викладачами Луганська та Львова (Україна). Крістін також викладала англійську мову в Українському католицькому університеті з 2009 по 2011.

Початок семінару та місце проведення 15.00 аудиторія 74 (Дорошенка 41)

Тривалість семінару 1 година

Кількість учасників 15 чоловік.