Двадцять сьомого вересня 2017 року проф. Т. В. Яхонтова прочитала лекцію «Нові тенденції у сучасній науковій комунікації» у Запорізькому національному університеті. Лекція відбулася в рамках проекту «У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України», що проводиться за підтримки Відділу освіти, преси та культури Посольства США і з нагоди 25-річчя Програми академічних обмінів імені В. Фулбрайта в Україні. Перед лекцією проф. Т. В. Яхонтова ознайомила присутніх з можливостями, які Програма імені Фулбрайта надає українським науковцям і студентам. Вона також поділилася спогадами про своє фулбрайтівське стажування в Мічиганському (м. Анн Арбор) та Канзаському (м. Лоуренс) університетах. Слухачі лекції ‒ студенти і викладачі Запорізького національного університету ‒ виявили велику зацікавленість у Програмі та темі лекції.