Львівський національний університет імені Івана Франка та Інформаційний центр Європейського Союзу спільно з ГО “Студія Європейського Менеджменту”,
запрошують до співпраці та участі студентів і випускників, молодіжні організації, міжнародні організації, компанії-роботодавців, ЗМІ, усіх зацікавлених.

«День кар’єри ЄС» – це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Під час заходу гості зможуть отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій. «Дні кар’єри ЄС» є складовою великого інформаційного проекту «Інформаційна підтримка молоді та Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва ЄС в Україні, виконавцем проекту виступає ГО “Фундація “Відкрите суспільство”.

EU CAREER DAY відбудеться 26 вересня 2018 року !