29 березня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Львів з офіційним візитом. О 15.00 Представництво ЄС проведе вуличну фотовиставку з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи». Захід відбудеться навпроти Львівського національного університету ім. Івана Франка у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Протягом візиту 28-30 березня також відбудеться низка зустрічей з представниками владних структур, громадських організацій, медіа та молоді. 

 

На фотовиставці будуть представлені світлини, які продемонструють спорідненість європейських та українських міст, цінностей та звичок їхніх мешканців. Фотовиставка супроводжуватиметься вікториною на знання фактів про Європейський Союз. Організатори запрошують мешканців Чугуєва продемонструвати, наскільки добре українці знайомі з історією створення Євросоюзу, досвідом, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники вікторини отримають на згадку пам’ятні фотографії, сувеніри та призи від Представництва ЄС.

 

Усі охочі запрошуються на:

Що?               Фотовиставка з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи»

Коли?            29 березня 2017 року (середа) з 15.00 до 17.00

Де?                 м. Львів, площа навпроти Львівського національного університету ім. Івана Франка, вул. Університетська, 1

Чому?                        Усі охочі отримають можливість:

  • виграти пам’ятні призи під час вікторини на знання фактів про ЄС
  • долучитись до вуличної фотовиставки та отримати фото на пам’ять
  • поставити запитання експертам з Представництва ЄС
  • дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні»
  • ознайомитися з довідковими публікаціями та  інформаційними матеріалами на європейську тематику

29 березня 2017 року з 10.00 до 12.00 пропонуємо провести гру-симуляцію для студентів університету. Гра має на меті показати студентам на практиці як влаштований Європейський Союз та як працюють його головні інституції. Просимо сприяти проведенню заходу в Інформаційному центрі ЄС на базі Львівського національного університету ім. І. Франка та залученню до неї студентів.

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, 050 820 27 77, ogurtovenko@internews.ua або Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua