29 березня 2017 року о 15.00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує громадських активістів та представників громадських організацій, бізнесменів, представників органів влади, медіа активістів та усіх зацікавлених осіб до участі у зустрічі, присвяченій програмам та грантам від Європейського Союзу. Участь у зустрічі безкоштовна та відбудеться о 15.00 в приміщенні «ITEA HUB» за адресою: м. Львів, вул. Героїв УПА, 80.

Що? Зустріч з експертами Представництва ЄС та тренінг з написання грантів на проекти ЄС

Коли? 29 березня 2017 року, середа, 15.00-17.00

Де? м. Львів, ITEA HUB, вул. Героїв УПА, 80

Учасники зустрічі дізнаються про основні програми ЄС у сфері освіти, культури і медіа та проекти для молоді. Інформаційний огляд програм доповнить тренінг з написання грантових заявок на проекти ЄС. Учасники отримають джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЄС; дізнаються основні види грантів та вимоги до грантерів; отримають практичні поради від експерта з написання грантових заявок.

Експерти зустрічі:

  • Вікторія Давидова, Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
  • Тетяна Лебухорська, експерт з розробки та подання грантових заявок, заступник голови ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку»

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/grants-workshop

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, 050 82 02 777, ogurtovenko@internews.ua та Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua.

Зустріч проводиться в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs]. Інфокампанія включає серію інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.