Este jueves ven a ver la comedia “Familia” que se proyectará dentro del Ciclo de cine español en la Primera Mediateca de Lviv. Cada jueves la Embajada de España proyecta una película española en versión original con subtítulos en ucraniano.

Santiago después de levantarse baja a la cocina, donde lo espera toda la familia para felicitarlo: es su cumpleaños. Todos le cantan el “Feliz cumpleaños”, y él empieza a abrir los regalos; cuando le toca el turno al de su hijo pequeño, se enfada y dice que no le gusta.

Цього четверга приходь на перегляд стрічки ” Родина” з Циклу іспанського кіно в Першій львівській медіатеці. Щочетверга, починаючи з 20 жовтня, Посольство Іспанії проводить кінопокази іспанських фільмів в оригіналі з українськими субтитрами.

Сантьяго прокидається, як щоранку. Він заходить в кухню, його чекає вся сім’я: в нього сьогодні день народження. Вони співають Happy Birthday та дарують йому подарунки. Але коли він відриває подарунок наймолодшого сина, він гнівається, бо подарунок йому не подобається. Хлопчик починає плакати і казати, що любить його, але Сантьяго каже, що невірить йому, що хлопчика звільнено, і що він хоче іншого сина, худішого, без окулярів, і який був би більше на нього схожий.