12 жовтня 2011 року проведено захід присвячений дню 12 жовтня – День відкриття Америки Христофором Колумбом, День раси, День іспаномовних народів, День злиття латиноамериканських культур. В цей день студенти англійської філології, які вивчають іспанську мову як другу іноземну і 3й курс іспанської філології підготували цікаву розповідь про всі країни, що говорять іспанською мовою на латиноамериканському континенті та про саму Іспанію з показом цікавих світлин всіх країн.
Також підготували вірші, пісні та латиноамериканські танці.
До Центру Іспаністики, в цей день, завітав гість з Аргентини Карлос Розенштрох за професією психіатр та клінічний психолог, діючий член Асоціації психоаналітики Буйнос-Айресу (APdeBA), Міжнародної асоціації психоаналітики (I.P.A.) і Латиноамериканської федерації психоаналітики (FEPAL), спеціаліст по дитячому та дорослому психоаналізі, що підтверджено Міжнародною асоціацією психоаналітики, професор докторантури по психоаналізу Інституту психічного здоров’я в (IUSAM).
Крім того, Карлос всесвітньо відомий аргентинський фотограф, який відкрив у Львові фотовиставку “З любов’ю до жінки” /яка також буде експонуватися в нашому університеті в кінці листопада/