20 лютого 2023 року. День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Студенти, представники адміністрації, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка поклали квіти до пам’ятника Героєві Небесної Сотні, Героєві України, студентові географічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка Ігорю Костенку.
Університетська спільнота спільною молитвою також віддала шану усім, хто 9 років тому віддали свої життя за Свободу та Гідність українців; «Ми у скорботі і тихій молитві згадуємо географа Ігоря Костенка, історика Богдана Сольчаника, політолога Сергія Кемського, економіста Дмитра Чернявського, випускників Університету Володимира Жеребного і Сергія Дідича та багатьох інших, які віддали свої життя під час Революції Гідності і на фронтах боротьби проти російського агресора”-сказав ректор, професор Володимир Мельник.