4 березня 2024 року на площі біля пам’ятника Іванові Франку Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» Львівського університету разом зі студентами, викладачами та усіма охочими спільно виконали пісні видатного українського композитора співака, композитора, поета, Героя України Володимира Івасюка до 75-річчя від дня народження видатного композитора 🎶

Основна мета нашого музичного заходу – ще більше заохотити академічну спільноту Львівського університету, а також усіх охочих до спільного виконання пісень видатного українського композитора Володимира Івасюка, які знають і люблять мільйони українців. Також ми постійно запрошуємо до спільного виконання патріотичних пісень, аби підтримати наш бойовий дух і надихати кожного з нас на подальшу боротьбу. Важливо, щоб такі пісні лунали сьогодні, зокрема серед української молоді.
— зазначає диригентка і художня керівниця Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» Тетяна Когут.