З 13 по 21 березня відбулась поїздка двох мистецьких колективів Львівського національного університету імені Івана Франка: Народного дівочого хору “Ліра” під керівництвом Оксани Мельничук та народної капели бандуристок “Зоряниця” під керівництвом Зіновії Сичак у Бельгію та Нідерланди.

Метою подорожі була участь у фестивалі свята пісні Vlaams National Zangfeest у м.Антверпен та благодійні концерти на підтримку ЗСУ. Тиждень перебування у Бельгії був наповнений різними подіями та позитивними емоціями.

Упродовж поїздки колективи дали 7 концертів у різних містах, зокрема у храмах Гента, Грімбергена, Гюлста і школі Сінт-Нікласа.

Коштами від концерту в м.Грімбергені, на якому були присутні поважні особи, зокрема посол України в Бельгії Всеволод Ченцов, вони долучилися до купівлі трьох швидких допомог, які після концерту, поїхали на фронт у міста Бахмут, Дніпро та Одесу.