25 травня 2023 року академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка провела Урочисту академію з нагоди вшанування пам’яті видатного українського письменника, літературного критика, філософа, перекладача, науковця, активного громадського та політичного діяча, патрона Львівського університету Івана Франка.

Під час Урочистої академії мистецькі колективи Центру культури і дозвілля Львівського університету – Народний камерний оркестр,  Народна чоловіча хорова капела «Прометей» під керівництвом Віталія Чмира, Заслужена хорова капела України «Боян» імені Євгена Вахняка під керівництвом Василя Чучмана, Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» у складі студенток-третьокурсниць філологічного та факультету іноземних мов подарували усім присутнім літературно-музичні композиції. Поезію Івана Франка проникливо декламували присутнім учасники гуртка художнього слова (керівниця – Мирослава Булатова) .