25 жовтня 2023 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся урочистий концерт Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» з нагоди відзначення 60-річчя з часу заснування колективу.
Ректор Львівського Університету,член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник звернувся до усіх присутніх з вітальним словом та вручив пам’ятні подяки керівниці та диригентці «Черемошу» Тетяні Когут, балетмейстеру ансамблю Юрію Різуну та керівнику оркестру Роману Дольному за вагомий внесок у розвиток мистецького середовища Університету та волонтерські ініціативи, спрямовані на допомогу Збройним силам України. Також за активну участь у творчій діяльності колективу та культурно-мистецькому житті Університету Володимир Мельник вручив подяки найактивнішим учасникам колективу.