5 квітня 2024 року відбувся Міжвузівський науковий семінар «Сучасні елліністичні студії: проблематика та перспективи» під егідою факультету грецької філології Маріупольського державного університету. На засіданні з доповіддю «Війна в Україні 2022-2024 в грецьких ЗМІ: лінгвістичний та геополітичний аспекти», яка супроводжувалась інформативно наповненою, цікавою та переконливою презентацією, виступила кандидат філологічних наук, доцент кафедри класичної філології Львівського національного університету імені Івана Франка Куйбіда Христина Ігорівна. У роботі семінару, який проходив у форматі онлайн, взяли участь викладачі Маріупольського державного університету, Київського національного лінгвістичного університету, Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова, Львівського національного університету імені Івана Франка.