8 березня 2024 року викладачі і студенти кафедри класичної філології та Центру грецької мови і культури Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у засіданні Міжвузівського наукового семінару “Сучасні елліністичні студії: проблематика та перспективи”, де прослухали відкриту лекцію професорки Відкритого університету Кіпру Ставрули Циплаку на тему “Сучасний кіпрський діалект: характерні риси та тенденції розвитку”. Щиро дякуємо за організацію семінару кафедрі грецької філології Маріупольського державного університету. Також у семінарі взяли участь елліністи з Київського національного лінгвістичного університету, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Учасники семінару виявили жвавий інтерес до теми. Висловлюємо вдячність пані Циплаку за неймовірну цікаву та корисну доповідь, презентацію та дискусію.