Горячук Олена Віталіївна

Завідувач Центру італійської мови і культури ЛНУ ім. Івана Франка з 1997 р. За особистий внесок у розвиток українсько-італійських стосунків нагороджена Державним орденом Італійської Республіки «Зірка італійської солідарності».
Закінчила факультети іноземних мов (1996) та міжнародних відносин (2006) Львівського університету.
У 1996-98 викладач англійської мови, а з 1998 р. – італійської мови на факультеті іноземних мов університету.
Наукові інтереси: сучасні методи викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах, теоретична лінгвістика, право міжнародної безпеки.
Стажування: курси для викладачів італійської мови як іноземної (Флоренція, 2000), курси італійської мови і культури (Флорентійський ун-т, 2000), наукове стажування (Туринський ун-т, 2002), курси для викладачів італійської мови (Київський лінгвістичний ун-т, 2005, 2006), наукове стажування (м. Генуя, 2007), участь у сесії Міжнародної школи гуманітарних наук Східної та Центральної Європи (Варшава, 2008).
Автор і співавтор навчальних програм для викладання італійської мови на ф-ті іноземних мов і для курсів італійської мови й культури.
Публікації: «Навчальні стратегії та їхня реалізація у викладанні італійської мови як іноземної» (Львів, 2009, у співавт.).
Автор праць «Італійська мова. Фонетика» (Львів, 2006); працює над створенням підручника «Граматика італійської мови».
E-mail: lieka_h@yahoo.it


Римська Ольга Володимирівна

Викладач італійської мови в  Центрі італійської мови і культури ЛНУ ім. Івана Франка з 2015 року. Освіта повна вища.
Наукові інтереси: застосування сучасних інформаційних технологій у вивченні іноземних мов, комунікативний та інтерактивний методи навчання.
Стажування: : інтенсивний курс італійської мови при International Language School (2006, м Неаполь) та курси Italiano Standard у мовній школі StudioItalia (2007, м. Рим). Закінчила курси італійської мови в Центрі італійської мови і культури (2010).
E-mail: olha.rymska@gmail.com

Боса Тетяна Борисівна

Викладач італійської мови в  Центрі  італійської мови і культури ЛНУ ім. І. Франка з 2017 року. Закінчила Папський Університет «Цариця Апостолів» (м. Рим), де у 2014 році захистила докторську дисертацію на тему Етична оцінка усиновленню надлишкових ембріонів. Сертифікат PLIDA, рівень C1.

Наукові інтереси: застосування сучасних інформаційних технологій у вивченні італійської мови, медична етика, біоетика і питання глобального здоров’я, людські права.

Стажування: курси у РІЄС у м. Порденоне (2018, Італія)

Переклади: переклад з італійської мови книги Баттіста Мондіна Етика і політика (Видавництво «Місіонер», 2017)

E-mail: tetyanabosa@yahoo.it

Кушнір Тетяна Ярославівна

Викладач італійської мови і культури у Центрі з 2002 р.
Закінчила факультет іноземних мов (2001) ЛНУ ім. Івана Франка, курси італійської мови у Центрі італійської мови і культури (2001).
Наукові інтереси: історія мистецтва; сучасні методи викладання італійської мови; сучасні концепції викладання країнознавства (етнокраїнознавство, культурологічне країнознавство).
Стажування: університет м.Перуджа (2007, 2011 Італія), університет м.Вітербо (2009, 2010), курси у РІЄС у м. Порденоне (2012 Італія).
Публікації: укладач лінгвокраєзнавчого збірника «Benvenuti in Italia!» (Львів: Видавничий центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2010).
E-mail: tanich_k@yahoo.es