ЦЕНТР ІСПАНІСТИКИ (CENTRO DE HISPANIDAD)

Центр надає консультації з вивчення іспанської мови і літератури Іспанії та країн Латинської Америки /Маєвська О. Т., Шмігельський І.С./; вивчення лінгвокраїнознавства /Кушнір О. П./.

Інформує про основні події іспаномовних країн за допомогою газет, журналів, зустрічей та перегляду трансляцій новин з Іспанії та країн Латинської Америки.

Пропонує мовні курси з вивчення іспанської мови, що орієнтовані на загальноєвропейські рекомендації з іноземної мови. Заняття в центрі проводять викладачі кафедри французької філології за комунікативною методикою: слухачі курсів за допомогою автентичних текстів, актуальної інформації та підручників здобувають знання з іспанської мови, які можуть застосовувати на практиці.

Проводить екзамени з іспанської мови на отримання сертифікату DELE (Diploma de espanol como lengua extranjera) – всесвітньо визнаний офіційний диплом, якій засвідчує рівень володіння іспанською мовою як іноземною. / Цимбалістий І. Ю., Кушнір О.П., лектор з Іспанії/.
Сприяє тривалій двосторонній співпраці між Україною, Аргентиною, Іспанією та Мексикою.
Проводить консультації з метою підготовки до виконання обов´язків гідів-перекладачів з іспанської мови /Троць С. Д., Шмігельський І. С.

Інформує про сертифіковані іспити з іспанської мови, мовні курси та літні школи в Іспанії.