скан+

Центр Іспаністики та Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка проводить набір слухачів на курси з вивчення іспанської мови за міжнародними стандартами А1, А2, В1, В2, С1, C2.
У Центрі навчаються усі бажаючі віком від 16 років, незалежно від рівня знань іспанської мови.
Якщо Ви вже вивчали мову, Вам запропонують пройти тестування, за результатами якого Ви будете зараховані до групи, що відповідає Вашому рівню володіння мовою.
Після завершення відповідного курсу та складення підсумкового іспиту слухачі курсів отримують посвідчення про відповідний рівень та якість володіння мовою.
За бажанням слухачі курсів можуть складати іспити на міжнародні сертифікати DELE (Diploma de español como lengua extranjera) – всесвітньо визнаний офіційний диплом, якій засвідчує рівень володіння іспанською мовою як іноземною. Право прийому іспитів у Львові належить Львівському національному університету ім. І. Франка при Центрі Іспаністики. Іспити проводяться двічі на рік: у листопаді та травні.

Ви можете записатися на курси іспанської мови, завітавши особисто до Центру Іспаністики 422 ауд. або ж за телефоном: (032) 239 47 37.

Розклад занять 2015-2016