3-4 жовтня 2018 року у Премєр Готелі Русь пройшов Перший Форум мереж європейського Союзу в Україні. На відкритті цього заходу виступили Голова Представництва ЄС в Україні  Хюг Мінгареллі , Віце –премєр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

У заході взяли участь керівники Євроклубів , Інформаційних центрів ЄС, випускники Коледжу Європи, програми  Еразмус + ,  European Union Visitors  program  та численні активісти з усієї України , які співпрацюють з Представництвом ЄС в Україні.

Форум відбувся в межах проекту « Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні», який є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні . Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство»

4 жовтня 2018 року під час засідань груп окремих мереж відбулося підбиття підсумків роботи Інформаційних центрів та планування діяльності Інформаційних центрів на наступний рік. Із звітом про роботу Інформаційного центру ЄС  при Львівському національному університеті імені Івана Франка у 2018 році Наталія Антонюк .