У межах офіційного візиту Представництва ЄС у Львівщину спільно із Інформаційним Центром ЄС у Львівському національному університеті  імені Івана Франка пройшла низка заходів.
19 червня відбувся семінар “Участь у європейських торгівельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу” Серед тем, які обговорювалися -як обрати захід для ефективного просування свого бізнесу, просування товарів та послуг у Європейській Мережі Підприємств та практичні  поради  участі в торгівельних виставках ЄС та інші.
Серед головних спікерів заходу: Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної палати  (ІСС  Україна) з питань публічно- приватного партнерства та взаємодії з органами влади / Єгор Слободянюк, експерт  Enterprise Europe Networm  Ukraine/  Вероніка Березанська, координатор громадських проектів, експерт Українського альянсу по боротьбі із підробками та піратством, голова комісії з питань інтелектуальної власності  ІСС Ukraine, / Зіновій Бермес президент Асоціації роботодавців  Львівської області.
 Учасників привітали Ірина Стаднійчук/ відділ преси та інформації Представництва ЄС та Наталія Антонюк / Інформаційний Центр ЄС   Львівський національний університет імені Івана Франка.
Великий інтерес викликала дискусія -тренінг  ” European   Projects Lab for NGOs”, яка відбулась  20 червня на факультеті міжнародних відносин для громадських організацій Львова та Львівської області. Відібрані учасники презентували  власні проекти та поділилися своїми ідеями  для грантових заявок, а також отримали експертну оцінку представлених проектних  ініціатив. Крім того, був проведений анти-тренінг ” Як НЕ отримати грант від донора”  Олегом Кулінічем, керівником проектів ГО”Інститут соціальної політики регіону ” Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.