23 квітня 2020 відбулася відеоконференція, яка проводилася в межах проекту Представництва ЄС в Україні “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”. У вебінарі взяли участь також Наташа Єфімофф, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС, і відомий громадський діяч, працівник цього відділу Вікторія Давидова.

Головний промовець відеоконференції під назвою “Пріоритети допомоги ЄС Україні для подолання наслідків епідемії Covid 19” пан Штефан Шльойнінг, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні розповів про те що Європейський Союз надає Україні 1,2 млрд євро на допомогу у боротьбі з короновірусом.

Пакет допомоги буде зосереджений на трьох напрямах:

•  Підтримку системи охорони здоров’я України, у тому числі шляхом фінансового внеску до Всесвітньої організації охорони здоров’я для її роботи в Україні .
  •  Підтримку економіки України, зокрема малих і середніх підприємств (МСП) шляхом забезпечення ліквідності, у тому числі через міжнародні фінансові установи .
  • Підтримку найбільш постраждалих від кризи у співпраці з партнерськими організаціями . Більше про допомогу ЄС Україні можна знайти за посиланням : https: // bit.ly/2Yay4zp

Представники мереж могли поставити питання функціонеру Представництва ЄС в Україні. На запитання Наталії Антонюк, координатора Інформаційного Центру ЄС у Львівському університеті, чи передбачена підтримка вищої школи, Штефан Шльойнінг відповів, що ЄС і далі буде підтримувати освітні програми, зокрема ЕРАЗМУС + та інші соціальні реформи в Україні. Крім того, учасники мереж обговорили можливості своєї діяльності в умовах карантину у дистанційному режимі.