11.06.2013 р.

У рамках програм, які здійснює міжнародна неурядова благодійна організація Ротарі Інтернешнл (Rotary International), що об’єднує Ротарі-клуби в усьому світі, 11 червня 2013 року Центр італійської мови і культури Львівського національного університету імені Івана Франка отримав у подарунок спеціалізовану навчальну літературу від представників Ротарі-клубу італійського містечка Кодоньо.


Про особливу приємність від можливості сприяти навчальному процесу у відомому та потужному Університеті, про попередньо узгоджений об’ємний список книг (понад 70 позицій), кожна з яких має іменний підпис ротарійця-мецената, йшлося у виступі президента Ротарі-клубу міста Кодоньо Маріано Муссіди. Також гість з Італії висловив сподівання, що такі заходи «сприятимуть зближенню культур наших країн, що відображає завдання організації: налагоджувати контакти, дружбу між національностями, допомагати молодим людям у навчанні».


Директор Центру італійської мови і культури Олена Горячук розповіла про роль і функціонування Центру в Університеті, про його «книжкове спорядження», подякувавши гостям за неоцінений вклад у його бібліотеку.
Зі словами вдячності звернувся до меценатів і проректор з науково-педагогічної роботи Університету Володимир Кирилич, нагадавши, що створенню Центру італійської мови і культури передувала велика зацікавленість студентів у вивченні італійської мови, безпрецедентним свідченням чого була перша зустріч, на яку прийшло понад 200 студентів. «Приємним вранішнім сюрпризом» назвав Володимир Михайлович книги – «прекрасний подарунок для студентської спільноти» від «універсального світового посольства» – «організації, що об’єднує народи й допомагає у їхньому зближенні». «Це унікальна література на замовлення, – зауважив проректор, – підібрана для оптимізації навчального процесу. Тепер декілька поколінь матимуть змогу користуватися цими підручниками».


Від імені ректорату Університету Володимир Кирилич вручив президентові Ротарі-клубу міста Кодоньо Маріано Муссіді грамоту за сприяння в розвитку Центру італійської мови та культури Університету й значний внесок у налагодженні співпраці між Україною та Італією.
Центр італійської мови та культури висловлює слова щирої вдячності доцентові кафедри англійської філології факультету іноземних мов Юлії Дацко за сприяння в реалізації цієї програми, зокрема в поповненні бібліотеки Центру.

Прес-центр
Фото Олега Вівчарика