Cьогодні відбулася зустріч між студентами другого курсу факультету міжнародних відносин – Львівського університету імені Івана Франка 🇺🇦, які вивчають італійську мову, студентами Першого Медичного університету м.Янгон (М’янма) 🇲🇲, які також студіюють італійську мову – учасниками проекту Erasmus + KA107, та студентами Університету м.Парми (Італія). Лекторка Лінда Джунтіні (Львів) разом зі своєю колегою Джулією Ланцоні організували цю зустріч, незважаючи на різницю у часових поясах.

Студенти мали можливість познайомитися між собою та поділитися своєю любов’ю до італійської мови. Саме італійська мова допомогла здолати значну географічну віддаль. Встановлення дружніх зв’язків та пізнання культурного різноманіття збагачують людську душу та готують нас до світу, якого ми не знаємо.