Практичний курс італійської мови та культури передбачає формування і розвиток:

• мовних компетенцій (фонетичний, граматичний, лексичний компоненти)
  • мовленнєвих компетенцій (аудіювання, говоріння, читання, письмо)
  • комунікативних навичок
  • засвоєння соціокультурних знань – культурних особливостей носіїв мови, їхніх звичок, традицій, норм поведінки та вміння розуміти комунікативну поведінку носіїв мови.

Наш курс також корисний для тих слухачів, які планують складати іспити для отримання міжнародного сертифіката з італійської мови, як от сертифікат P.L.I.D.A (Prоgetto Lingua Italiana Dante Alighieri).

Cлухачі курсів мають можливість практикувати здобуті навички у спілкуванні з носіями мови та долучатися до культурних заходів, які організовує Центр італійської мови і культури.

Професійна кваліфікація викладачів:

• Олена Горячук (освіта вища філологічна, стажування: Università degli studi di Firenze, Università degli studi di Torino,  Università degli studi di Genova, курси підвищення кваліфікації у співпраці з Università Ca’ Foscari Venezia та Istituto Italiano di Cultura – Kyiv)
  • Тетяна Боса (освіта вища при Ateneo Pontificio Regina Apostolorum (Рим), стажування при IRSE, Istituto Regionale di Studi Europei del Friuli Venezia Giulia у м.Порденоне (Італія), курси підвищення кваліфікації у співпраці з Università Ca’ Foscari Venezia та Istituto Italiano di Cultura – Kyiv, перекладачка)

Структура курсів:

• Рівні А1 (початківці), А1 (просунутий), А2, В1, В2
  • Групи: 8-10 осіб
  • Період навчання – лютий-травень 2021
  • Тривалість 1 заняття – 80 хв.
  • Кількість занять на тиждень – 2 (ранкова або вечірня група)
  • Форма навчання – дистанційна (платформи ZOOM, Skype)
  • Вартість навчання за семестр – 4215,00 грн. (оплачується одним платежем)

Для запису в групи надіслати на ел.адресу    corsifebbraio2021@gmail.com:

• прізвище, ім’я
  • контактний номер телефону
  • група (А1, А2, В1,В2),
  • бажаний час навчання (ранок або вечір)

Для реєстрації на тестування для визначення рівня знань мови (для не початківців) надіслати на ел.адресу    corsifebbraio2021@gmail.com:

• прізвище, ім’я
  • контактний номер телефону

Вартість тестування – 237,00 грн.