23 травня 2018 року студенти другого курсу факультету міжнародних відносин мали нагоду поспілкуватися зі спостерігачами місії ОБСЄ в Україні Алтинай Мирзабековою (Львівський офіс місії) та Лукою Коста (Івано-Франківський офіс). Представники ОБСЄ розповіли студентам-міжнародникам про основні завдання місії – сприяння мирному діалогу між конфліктуючими сторонами та вирішення проблем,  пов’язаних із  захистом прав людини, а також відповіли на численні запитання студентів. Презентація та спілкування відбувалися італійською а англійською мовами. Організатор  зустрічі – Центр італійської мови і культури Львівського університету.

Того ж дня Лука Коста провів презентацію, у якій йшлося про культуру Італії для слухачів Центру італійської мови і культури.