Керівник капели – Зіновія Сичак

Своє літочислення Народна капела бандуристок «Зоряниця», учасник та переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів та фестивалів, починає з осені 1982 року. Засновником і незмінним керівником колективу є Зіновія Сичак.

Усі концерти “Зоряниці” побудовані так, аби щонайповніше розкрити слухачам багатство, багатогранність та мелодійність звучання українського народного інструменту бандури. У репертуарі капели народні, авторські, духовні та патріотичні пісні, твори європейської класики та популярні світові хіти такі як “Yesterday” Пола Маккартні, “Halleluja” Леонарда Коена, “O sole mio” Едуардо ді Капуа, “Мить” Святослава Вакарчука.

За час свого існування капела «Зоряниця» успішно концертувала у багатьох містах України та за її межами, зокрема: Білорусі, Польщі, Німеччині, Болгарії, Литві, Нідерландах, Франції, Бельгії, Боснії та Герцоговині, Люксембургу, Італії, Греції.

Високий мистецький рівень учасників капели, популяризацію українського мелосу як на українській, так і на світовій сцені гідно поцінувала наша молода незалежна держава – у 1991 році капелі присвоєно почесне звання «Народна».

Народна капела бандуристок «Зоряниця» – це творчий осередок аматорів бандуристів, у якому отримуєш неабиякий заряд енергії та позитиву, задоволення від колективної праці та відпочинку з друзями, вивчення нових пісень та музичних композицій, захоплення від гастрольних поїздок та концертів, і звичайно ж, незабутні студентські роки.