З 2003 року при Центрі на базі Інституту післядипломної освіти та до університетської підготовки ЛНУ імені Івана Франка працюють дворівневі мовні курси (рівень А – 2 семестри, рівень В – 4 семестри). Після закінчення курсів видається сертифікат.

Викладачі:

Анастасіос Зорбас – відряджений Міністерством національної освіти та релігії Греції вчитель вищої категорії.

Мокрівська Мар’яна Теодорівна – асистент кафедри класичної філології факультету іноземних мов

Гнатишак Марта Юріївна – асистент кафедри класичної філології факультетуту іноземних мов

Мудрик-Іванець Олена Володимирівна – аспірант кафедри класичної філології ф-ту іноземних мов

З 2008 року при Центрі діє філіал Центру грецької мови (м. Салоніки) Міністерства національної освіти та релігії Греції для здачі іспитів на міжнародний сертифікат рівня знань з грецької мови. У 2008 р. сертифікат отримало 8 осіб, у 2009 р. – 5 осіб, у 2011р. – 5 осіб, у 2013 р. – 4 особи, у 2014 – 4 особи

 

Участь у всеукраїнських олімпіадах та конкурсах:

2000 рік – І місце у Всеукраїнській  студентській  олімпіаді  з  грецької  мови  в Маріуполі  в  групі  “Грецька  мова  як  навчальний  предмет” (К. Паращак)

2004 рік – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі художніх перекладів (О. Слобода)

2005 рік –  І та ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі художніх перекладів (Н. Дубина, К. Шершун)

2007 рік – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі художніх перекладів (О. Мудрик)

2009 рік – ІІ місця у Всеукраїнському конкурсі художніх перекладів у галузі поезії (С. Зубченко) та в галузі прози (М. Вайда)

2010 рік – І та ІІ місця у Всеукраїнському конкурсі художніх перекладів  у галузі поезії (О. Івашків, Н. Грицик) та ІІ і ІІІ місця у галузі прози (М. Гнатишак,  Н. Грицик)

2010 рік – І місце у Всеукраїнському конкурсі  студентських наукових робіт  зі спеціальності «Грецька мова та література» (С. Зубченко)

2011 рік – І місце у Всеукраїнському конкурсі  студентських наукових робіт  зі спеціальності «Грецька мова та література» (О. Івашків)

 

2012 рік – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі  студентських наукових робіт  зі спеціальності «Грецька мова та література» (Ю. Хуторна)

2013 рік – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі  студентських наукових робіт  зі спеціальності «Грецька мова та література» (Ю. Хуторна)

2014 рік – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі  студентських наукових робіт  зі спеціальності «Грецька мова та література» (О. Мегель)